Wyszukaj
Zamknij pole wyszukiwania

Drzwi loftowe

Drzwi pojedyńcze

Pojedyńcze drzwi Alu-Loft to przede wszystkim nowoczesny design i dużo słońca. Idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni, przejść między salonem a korytarzem, gdzie mamy ograniczony dostęp do światła dziennego. Optycznie powiększą domową przestrzeń, dając tym samym komfort i podnosząc prestiż mieszkania

Maksymalne wymiary: 1000x2700mm

drzwi pojedyńcze loftowe
drzwi loftowe podwójne

Drzwi podwójne

Podwójne drzwi Alu-Loft wykonane są z cienkich profili aluminiowych, dzięki czemu pomimo dużego gabarytu pozostają subtelnym łącznikiem między pomieszczeniami. Wnętrze zyskuje na przestrzenności i wizualnie staje się integralną, spójną całością, a jednocześnie wyraźnie dzieli się na mniejsze przestrzenie, które są od siebie niezależne.

Maksymalne wymiary: 2000x2700mm

Drzwi PRZESUWNE

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy do swoich pomieszczeń potrzebują dużej elastyczności i oszczędności przestrzeni. To rozwiązanie umożliwi efektywne wykorzystanie każdego m2 pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się jako drzwi do garderoby, łazienki lub spiżarni.

Maksymalne wymiary jednego skrzydła: 1200x2700mm

drzwi loftowe przesuwne
drzwi loftowe obrotowe-pivot

Drzwi obrotowe - pivot

Zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych stylów architektonicznych. Obrotowe drzwi loftowe Alu-Loft zrobią wrażenie w każdym domu, biurze i przestrzeni komercyjnej. Pływające w powietrzu, bezościeżnicowe drzwi PIVOT to synonim wyjątkowości i luksusu.

Maksymalne wymiary: 1200x2700mm

Fix

Genialne rozwiązanie, by bawić się przestrzenią, przecinać ją, jednocześnie pozostawiając ją spójną. Stosowane nie tylko w nowoczesnych biurowcach, ale coraz częściej w przestrzeniach mieszkalnych. To rozwiązanie umożliwia wydzielenie pomieszczeń lub jej części bez ograniczania dostępu do światła dziennego.

Maksymalne wymiary FIX 1200x2700mm

 
drzwi loftowe fix
WYPEŁNIJ FORMULARZ

ZAMAWIAM WYCENĘ

Mamy świadomość, że wybór drzwi to ważna decyzja, dlatego nasz zespół służy wsparciem i fachowym doradztwem. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące produktów, procesu zakupowego czy dostawy.